مدل شال و روسری جدید و شیک ایرانی + مدل بستن

0

انتخاب مدل شال و روسری از بین مدل های موجود در بازار تا حدودی سخت و مشکله و این قضیه خانم ها رو تا حدودی نگران کرده، امروز با چند مدل زیبا و شیک از انواع شال و روسری و همینطور نحوه بستن اونها در خدمت شما دوستهای خوبم هستم و سعی دارم شما رو با مدل های متنوع و جدید آشنا کنم تا برای انتخاب بهتر بهتون کمک کنم. در ادامه مطلب با این مدل های زیبا همراهم باشید.

مدل شال و روسری زیبا:

برای همه خانم ها مهمه که بهترین مدل شال و روسری رو انتخاب کنند و مثل همیشه شیک پوش و متفاوت باشند. برای انتخاب شال و روسری اولین نکته ایی که باید بهش توجه کرد تناسب شال و روسری با لباسمونه. برای داشتن انتخاب بهتر حتما به طرح و رنگ مانتو و لباسی که قراره با شال یا روسری جدیدمون استفاده شه توجه کنید. این تناسب باعث میشه شما شیک پوش تر و زیباتر به نظر بیاید. موقع خرید انواع شال و روسری به نوع فصل و آب و هوا، تناسب رنگ شال یا روسری با رنگ پوست و همینطور رنگ مو و در نهایت جدید و به روز بودنش توجه زیادی کنید. در ادامه چند مدل از زیباترین و شیک ترین مدل های شال و روسری رو میبینید که میتونن انتخاب خوبی برای سال جدید باشن.

مدل شال و روسری

مدل شال و روسری

مدل روسری

مدل روسری

مدل شال

مدل شال

مدل شال

مدل روسری

علاوه بر مدل شال و روسری به نحوه و مدل بستن هم توجه کنید که این قضیه باعث جلوه و زیبایی بیشتر ظاهر شما میشه و نقش زیادی در تناسب لباس های شما دارهف برای مشاهده و آموزش بستن انواع شال و روسری به اینجا مراجعه کنید.

مدل شال و روسری

مدل روسری

مدل روسری

مدل روسری

مدل شال

مدل روسری

خب دوستای گلم امیدوارم از این چند مدل شال و روسری خوشتون اومده باشه و ایده های خوبی برای بهترین انتخاب گرفته باشید. حتما سری به بقیه مطالب هنر در خانه بزنید. لحظه هاتون خوش

اشتراک گذاری

یک نظر دهید

جای خالی معادله را پر کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.